list w butelce uwielbiam włoskie klimaty

Listy w Butelce: Zapisz się na newsletter i twórz swoje własne klimaty dolce vita!

Co to są listy w butelce?

List w butelce czyli autorski newsletter Uwielbiam włoskie klimaty. Kiedy chciałam uruchomić ten kanał i zastanawiałam się nad pomysłami, czułam, że nazwanie tej inicjatywy po prostu ‘newsletterem’ nie oddaje charakteru tego, co chciałam zrobić.

Zależało mi na tym, aby wysyłać do Was listy o personalnym charakterze, w których za każdym razem odkryjecie coś nowego. Przyszedł mi do głowy koncept listów ukrytych w butelce – jako dziecko spędzałam część lata w domu dziadków, który jest usytuowany naprzeciw lasu i rzeki. Wyobrażałam sobie wtedy, że pewnego dnia odnajdę płynący list ukryty w butelce, tak jak na filmach czy w bajkach. Te wspomnienia emocji związanych z odkrywaniem sekretu stały się dla mnie inspiracją do motywu przewodniego moich listów/newslettera. Oczywiście moje listy w butelce mają wymiar wirtualny, aczkolwiek… To będzie niespodzianka 🙂

Zapisz się na listy w butelce już teraz tutaj:

Ilustracje we włoskich klimatach

Listy w butelce zawierają treści, których nie znajdziecie ani tutaj na blogu, ani na Facebooku czy Instagramie. Ale oprócz tego, w każdym liście znajdziecie coś specjalnego w klimacie dolce vita – autorską ilustrację do druku, planszę do zabawy na Insta Story lub coś innego 🙂

Oto reguły zabawy w 2 prostych krokach:

Krok 1: ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter na stronie uwielbiamwloskieklimaty.com, aby otrzymywać Listy w butelce na swoją skrzynkę mailową!

Krok 2: OTRZYMUJ LISTY Z WYZWANIEM NA DANY MIESIĄC

Raz w miesiącu dostaniesz ode mnie wirtualny ‘list w butelce’ na swoją skrzynkę mailową, a wraz z nim jakieś wyzwanie. Jeśli zdecydujesz się je realizować, podziel się zdjęciem na Facebooku lub Instagramie dodając #klimatydolcevita i oznaczając profil @uwielbiamwloskieklimaty.

Twórzmy swoje własne dolce vita!

 


Ilustracje we włoskich klimatach banner

To miejsce tworzymy wspólnie. Pozostańmy więc w kontakcie: